Szkoła Podstawowa Osowa Sień

Do wakacji letnich zostało
...
  • Witamy na naszej stronie...

  • Witamy na naszej stronie...

  • Witamy na naszej stronie...

  • Witamy na naszej stronie...

  • Witamy na naszej stronie...

Witamy

          Szanowni Rodzice , Uczniowie !

Uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku  Szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2017 roku według następującego porządku;

godzina 8.40 - Msza święta w kościele parafialnym w Osowej SIeni,

godzina 9.30 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w szkole .

godz. 10.20 - zakończenie.

Informujemy, że gimbusy szkolne podjadą po uczniów zamieszkałych w Dębowej Łęce w dniu rozpoczęcia roku szkolnego o godzinie 8.15 -8.20 z przystanku PKS  koło krzyża i koło kościoła a następnie po uczniów zamieszkałych w Osowej SIeni.

Przewidziany odjazd gimbusa po uroczystości inauguracji nowego roku przewidzainy jest na godzinę 10.40.

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła kontynuuje tradycje współpracy ze środowiskiem lokalnym i tradycje sportowe ,wychodząc  równocześnie  naprzeciw oczekiwaniom dzieci. Nauczyciele angażują się w działalność pozalekcyjną, prowadząc różnego rodzaju koła zainteresowań: - artystyczne - przyrodnicze - polonistyczne - matematyczne - informatyczne - języka angielskiego  - sportowe. Wiele uwagi poświęca się również dzieciom z trudnościami w nauce, które uczęszczają na dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze oraz korzystają z pomocy pedagoga szkolnego i logopedy. Szkoła pozyskuje fundusze unijne na zajęcia i działania wyrównujące szanse edukacyjne uczniów oraz wspierające rozbudowę bazy dydaktycznej . Od roku 2011 szkoła nawiązała współpracę z Polską szkołą na Litwie w Kamionce w  rejonie Solecznickim. Serdecznie witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Osowej Sieni. Nasza placówka jest szkołą publiczną. Organem prowadzącym jest Gmina Wschowa, a nadzór pedagogiczny sprawuje Lubuski Kurator Oświaty.