Szkoła Podstawowa Osowa Sień

Do wakacji letnich zostało
...

PLAN LEKCJI  - ROK SZKOLNY 2017/2018.                                                     

Oddział przedszkolny   - wychowawca - mgr Jolanta Gierlich

L.P

     GodzinaPoniedziałek

 

 Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1   8.00  - 9.00 j.angielski zaj. eduk. zaj. eduk. zaj.eduk. zaj. eduk
 2   9.00  - 10.00 zaj. eduk. zaj. eduk. zaj. eduk. zaj. eduk. zaj. eduk
 3 10.00 -11.00 zaj. eduk. zaj. eduk. zaj. eduk. zaj.eduk. zaj. eduk
 4 11.00 - 12.00 religia  zaj. eduk. zaj. eduk. zaj. eduk. zaj. eduk
 5 12.00 - 13.00  zaj. eduk. zaj. eduk.  religia  zaj. eduk. zaj. eduk
 6 13.00 - 14.00 zaj. eduk.  zaj. eduk.    
  czas trwania zajęć  8.00 - 14.00 8.00-14.00 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00

Klasa I  wychowawca - mgr Barbara Morawska ( Ed.wczesn - edukacja wczesnoszkolna, kolor czerwony zajęcia dodatkowe)

L.P

     Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1   8.00  -  8.45 Ed. wczesn
 Religia Religia  Ed. wczesn WF
 2   8.55  -  9.40J. angielski
 Ed. wczesn WF  J. angielski  Ed. wczesn
 3   9.50 - 10.35 Ed. wczesn. Ed. wczesn Ed. wczesnEd. wczesn Ed. wczesn
 4 10.50 - 11.35 Ed. wczesn Ed. wczesn Ed. wczesn Ed. wczesn
 
 5 11.45 - 12.30  WF  Ed. wczesn
Ed. wczesn
 
 6 12.45 - 13.30   zaj. logop.  zaj. kor
  
 7 13.35 - 14.20     

 


 Klasa II - wychowawca mgr Barbara Kajca  ( Ed.wczesn - edukacja wczesnoszkolna, kolor czerwony zajęcia dodatkowe)

L.P

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1  8.00  -  8.45 Ed. wczesn Religia  Religia J.angielski  WF
 2  8.55  -  9.40 Ed. wczesn Ed. wczesn WF  Ed. wczesn Ed. wczesn
 3  9.50 - 10.35 J. angielski Ed. wczesn Ed. wczesn  Ed. wczesn Ed. wczesn
 410.50 - 11.35 Ed. wczesn Ed. wczesn Ed. wczesn Ed. wczesnEd.wczesn
 511.45 - 12.30  Ed. wczesnWF
    Ed. wczesn 
 612.45 - 13.30 zaj. logop.  Gim. kor  
 713.35 - 14.20      

 


Klasa III a - wychowawca mgr Magdalena Błaszczyk ( Ed.wczesn - edukacja wczesnoszkolna, kolor czerwony zajęcia dodatkowe)

L.P

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1 8.00  -  8.45 Ed. wczesn  zaj.korekcGim. kor
 Ed.wczesnEd.wczesn
 2 8.55  -  9.40  WF Ed. wczesn Religia   Ed. wczesn Ed. wczesn
 3 9.50 - 10.35  Ed. wczesn Ed. wczesn  Ed. wczesn  Ed. wczesn
 Ed. wczesn
 4 10.50 - 11.35 J. angielski  Ed. wczesn  Ed. wczesn  Ed. wczesn WF
 5 11.45 - 12.30  Ed. wczesn J. angielski   Ed. wczesn 
 6 12.45 - 13.30   Religia WF
 zaj. logop. 
 7 13.35 - 14.20     

 


Klasa III b- wychowawca - mgr Sylwia Oliwa ( Ed.wczesn - edukacja wczesnoszkolna, kolor czerwony zajęcia dodatkowe)

L.P

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1 8.00  -  8.45 Religia  Ed. wczesn  Ed. wczesn zaj. logop. Ed. wczesn
 2 8.55  -  9.40 Ed. wczesn  Ed. wczesn Ed. wczesn  Ed. wczesn Ed. wczesn
 3 9.50 - 10.35 WF   Ed. wczesn WF  Ed. wczesn
 Ed. wczesn
 4 10.50 - 11.35Ed. wczesn
 Ed. wczesn
 Ed. wczesn WF Religia
 5 11.45 - 12.30 Ed. wczesn
 J. angielski
 Gim.korek  Ed. wczesn
 
 6 12.45 - 13.30 zaj.korekc   J. angielski
 
 7 13.35 - 14.20     

 


 Klasa IV - wychowawca - mgr Leonarda Usielska ( kolor czerwony zajęcia dodatkowe)

L.P

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1 8.00  - 8.45 J.polski J.polskiWF J. angielski

 2

  8.55  - 9.40

ReligiaWF
Matematyka
J.polski
Matematyka
     
 3 9.50 -10.35 Matematyka J. polskiPrzyroda
 MuzykaHistoria
 410.50-11.35 Plastyka MatematykaReligia
 J. angielski
 J. polski
 511.45-12.30 WF PrzyrodaGodz. z wych
Informatyka
 WF
 612.45-13.30 zaj.korekc Technika   
 713.35-14.20  J. angielski
    

 Klasa V- wychowawca -  mgr Monika Frąckowiak ( kolor czerwony zajęcia dodatkowe)

L.P

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1 8.00  -8.45 WFMatematyka
Zaj. komputer
 Muzyka J. polski
 2 8.55  -9.40 J.polski J.polski J. polski
 Matematyka WF
 3 9.50-10.35 Przyroda  Religia Matematyka WF Matematyka
 410.50-11.35 Matematyka J. angielski  WF Przyroda Przyroda
 511.45-12.30 Historia TechnikaGodz. z wych
 J. polski
 
 612.45-13.30 Plastyka ZDW -j.polJ. angielski
Religia
 
 713.35-14.20  Wdżr
 J. angielski  

Klasa VI - wychowawca - mgr Magdalena Olejnik ( kolor czerwony zajęcia dodatkowe)

L.P

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1 8.00  -8.45Przyroda
 ZDW -j.pol Zaj. korek  J. polski
 Matematyka
 28.55  - 9.40Matematyka
 Matematyka Przyroda Muzyka J. angielski
 39.50 -10.35J.polski
 J.angielski ReligiaJ. polski
 WF
 410.50-11.35WF
 WF J.polski Matematyka Historia
 511.45-12.30Religia
 J. polski Godz. z wych
 J. angielski
 J. polski
 612.45-13.30Historia
 Zaj. komput
 MatematykaZDW- mat Przyroda

  7

13.35-14.20

Plastyka
TechnikaWF
  

Klasa VII - wychowawca - mgr Barbara Martyniuk  ( kolor czerwony zajęcia dodatkowe)

L.P

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 1 8.00  -8.45Matematyka
Biologia
 Biologia  Matematyka  Fizyka
 28.55  - 9.40Geografia
 Chemia Chemia WF J.polski
 39.50 -10.35J.niemiecki
 WF J. polski
J.angielski J. niemiecki
 410.50-11.35J. polski
 J. polski
 Matematyka Muzyka Matematyka
 511.45-12.30Plastyka
Informatyka
 Godz. z wych
 Fizyka Religia
 612.45-13.30WF
 J. angielski  HistoriaJ. polski
 WF

  7

13.35-14.20

Historia
Religia
J. angielski
 Geografia 


Odjazdy gimbusów :

poniedziałek - I odwóz - godz.13.50 , II odwóz - 15.20

wtorek - I odwóz - godz.13.50 , II odwóz - 15.20

środa - - godz. 15.20

czwartek - godz. 14.20

piątek - godz. 13.30